Založit eTřídu

Zapomenuté heslo Registrace

Blog

Začínáme: Seznam žáků a loginy

30. 1. 2018 Alžběta Luňáčková Návody

Úspěšně jste založili svou třídu a nyní se potřebujete propojit s rodiči žáků. První nezbytný krok, který byste měli na eTřídě podniknout, je vyplnit seznam žáků. V profilu každého žáka se automaticky vygeneruje login a dočasné vstupní heslo, a to jak pro rodiče, tak pro žáka.

pokračovat ve čtení

Jak přidat do třídy dalšího učitele?

30. 1. 2018 Alžběta Luňáčková Návody

Na druhém stupni ZŠ mají třídy na každý předmět často jiného učitele. Bývá tomu tak už i u prvňáčků a druháčků. Zpřístupněte svou třídu i paní učitelce angličtiny nebo učiteli na přírodopis, ať i oni mají možnost sdílet materiály k výuce a komunikovat s rodiči. V nastavení do kolonky další správce stačí zadat jejich e-mailovou adresu.

pokračovat ve čtení

Novinky na eTřídě: reakce rodičů, připojení souborů, změna loginu

25. 11. 2017 Alžběta Luňáčková Novinky

eTřídu nadále obohacujeme o nové funkcionality a postupně ji vylaďujeme i dle vašich přání, aby Vám sloužila co nejefektivněji. Novinkou je možnost připojení souborů k příspěvku na zdi. Vložte například naskenovanou stránku s příklady do matematiky jako dobrovolné procvičování na víkend.

pokračovat ve čtení

Reakce rodičů na příspěvek na zdi

23. 11. 2017 Alžběta Luňáčková Návody

Napsali jste na zeď své eTřídy důležité oznámení a chcete mít jistotu, že se dostalo ke všem rodičům? Na nový příspěvek mohou rodiče zareagovat. Vyžádejte si od nich potvrzení o přečtení, odpověď ano/ne nebo otevřenou odpověď.

pokračovat ve čtení

Novinky na eTřídě: další správce, více tříd & zabezpečené připojení

10. 10. 2017 Alžběta Luňáčková Novinky

Podzim je tady a škola v plném proudu. Proto je důležité, aby eTřída vyhovovala vašim požadavkům a ještě více zefektivnila práci učitelů. Vyslyšeli jsme vaše přání a přidali jsme funkci “více tříd pro jednoho učitele”. K čemu je to dobré? Jste-li třídní učitel či učitelka např. v 2.A, ale zároveň vyučujete angličtinu ve 4.B, založte třídu i pro ně a publikujte pro žáky školní materiály také tam: odkaz na anglickou pohádku, naskenovaná slovíčka nebo gramatiku.

pokračovat ve čtení

eTřída je zdarma!

5. 6. 2017 Alžběta Luňáčková Novinky

Je to tak. Rozhodli jsme se nabízet eTřídu zdarma. Od 1. června 2017 zpřístupňujeme eTřídu pro všechny. Aby nás tady bylo víc. Víc barevných tříd, víc spokojených dětí a víc pedagogů, kteří jsou pro své žáky na eTřídě spíš průvodci než autority.

pokračovat ve čtení

Nové funkce: kontakty a domácí úkoly

1. 6. 2017 Alžběta Luňáčková Novinky

Už jste si všimli? eTřídu jsme rozšířili o dvě nové funkce: kontakty a domácí úkoly. Přihlaste se do své třídy a vložte své kontaktní údaje, aby vás rodiče zastihli na pracovním nebo, chcete-li, soukromém telefonním čísle. Uvést můžete kontakt také na ředitele školy a další vyučující nebo číslo do jídelny a školní družiny.

pokračovat ve čtení