Založit eTřídu

Zapomenuté heslo Registrace

Novinky na eTřídě: další správce, více tříd & zabezpečené připojení

10. 10. 2017 Novinky

Podzim je tady a škola v plném proudu. Proto je důležité, aby eTřída vyhovovala vašim požadavkům a ještě více zefektivnila práci učitelů. Vyslyšeli jsme vaše přání a přidali jsme funkci “více tříd pro jednoho učitele”. K čemu je to dobré? Jste-li třídní učitel či učitelka např. v 2.A, ale zároveň vyučujete angličtinu ve 4.B, založte třídu i pro ně a publikujte pro žáky školní materiály také tam: odkaz na anglickou pohádku, naskenovaná slovíčka nebo gramatiku.

Podobnou užitečnou funkcí je přidání dalšího správce. Stačí zadat v nastavení e-mailovou adresu učitele, který získá přístup do vaší třídy a stejně jako vy může spravovat příspěvky, fotogalerii nebo sekci domácích úkolů. Tato funkce je vhodná obzvlášť u vyšších ročníků, kterým se učitelé střídají na každý předmět.

eTřída - další správce

Nakonec vás můžeme potěšit novinkou, že se odteď přihlašujete do své třídy zabezpečeně. Na začátku adresního řádku se nyní zobrazuje malý zámeček, což znamená, že všechny informace, které při přihlašování zadáváte, jsou soukromé.

A není to všechno. Chystáme pro vás další funkce, které vám používání eTřídy zjednoduší. Pracujeme nyní na možnosti sdílet soubory (formát pdf, doc) přímo na hlavní stránce eTřídy a na vkládání obrázků k domácím úkolům. Děkujeme vám za zprávy, které nám posíláte na naši Facebookovou stránku, ceníme si vašich podnětů a návrhů. eTřídu stále vylepšujeme, proto věříme, že se máte na co těšit.

Alžběta Luňáčková

« zpět


eTřída používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Více informací Rozumím