Ušetřím vám čas, ve kterém se můžete věnovat svým žákům. Sdílejte fotky a zážitky, zadávejte domácí úkoly a komunikujte s rodiči jednodušeji.
Wrrrrrr!
7. 7. 2018

Prázdniny jsou tady

Užijte si je! Děkuji za pěknou spolupráci po celý školní rok. 

Prázdniny jsou tady
19. 4. 2018

Usmíváme se

Protože je venku hezky! 

Usmíváme se
5. 4. 2018

Malujeme abstrakce

Společná práce naší třídy. Někteří žáci použili štětce, jiní prsty, zapojili jsme imaginaci a sáhli po barvách a technikách, které nás zrovna zaujaly. 

Malujeme abstrakce
19. 3. 2018

Jaro, kde jsi?

Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. No jo, ale nás už to fakt vůbec nebaví... Za jarní obrázek děkujeme šikovným předškolákům.

Jaro, kde jsi?
12. 2. 2018

Inspirace z výtvarné dílny

Dneska nám to ve výtvarce zase hezky šlo... 

Inspirace z výtvarné dílny
30. 1. 2018

Pololetní vysvědčení

Známky jsme uzavřeli, zítra je uvidíte na svých vysvědčeních. Většinou asi tušíte, co na nich najdete... A není důvod k obavám. Myslím si, že se nám to společně velmi hezky povedlo. Těším se na vás zítra. Ve čtvrtek pak ještě škola a v pátek na nás čeká prodloužený víkend

24. 1. 2018

Sněhuláci

Když chybí sníh venku, musíme si tu správnou zimní atmosféru vytvořit alespoň ve třídě...

Sněhuláci
3. 1. 2018

2018!

Vítám vás, milé děti, po Vánocích zpátky v lavicích. Do nového roku vám přeji úspěchy ve škole i ve vašich zájmových kroužcích, pohodu doma a mnoho radosti ve všem, čemu se věnujete. Vaše paní učitelka.

2018!
12. 12. 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí...

...zpívejme přátelé. V pondělní hudebce si zopakujeme vánoční koledy, ať máte o prázdninách a svátcích co prozpěvovat. Pokud si z domu přinesete kromě svačiny i malou krabičku s cukrovím, za odměnu si na konci vyučování můžeme zamlsat.

Vánoce, Vánoce přicházejí...
15. 9. 2017

Pomůcky do výtvarné výchovy

Milí žáci, do kufříku na výtvarku si prosím pořiďte: temperové barvy, vodové barvy (anilinky), voskovky, pastely (malé balení), nůžky, lepidlo (nejlépe tuhé), lepicí pásku, dva ploché a dva kulaté štětce různé velikosti, paletu na barvy, hadřík, kelímek, provázek. Taky si doneste barevné papíry. Od příštího týdne spolu zase začneme tvořit krásné věci.

Pomůcky do výtvarné výchovy

Zobrazit další příspěvky...