Ušetřím vám čas, ve kterém se můžete věnovat svým žákům. Sdílejte fotky a zážitky, zadávejte domácí úkoly a komunikujte s rodiči jednodušeji.
Wrrrrrr!
9. 1. 2019

Cukroví do školy

Zbylo vám doma vánoční cukroví a vy už máte přitom plná bříška? Vezměte je v pátek do krabičky s sebou do školy, rozdáme je dětem z dětského domova, které si na něm určitě smlsnou. Více informací dnes ve třídě. 

Cukroví do školy
26. 10. 2018

Prázdniny

Připomínám termín podzimních prázdnin: 29. a 30. října.

7. 9. 2018

Flétny v hudební výchově

Jak jsme si minulý školní rok odhlasovali, letos se v HV budeme učit hrát na zobcové flétny. Prosím rodiče, aby dětem pořídili klasickou flétnu (obchod s hudebními nástroji, e-shop...), příští týden začneme s hraním :) 

24. 8. 2018

Už se to blíží...

Máme před sebou poslední týden prázdnin - a škola je tu zase. Těšíte se? Nebo byste si volno ještě prodloužili? Nový rozvrh hodin sem vložím během pár dnů, ať se můžete začít připravovat. Těším se na vás - paní učitelka Brumlová

Už se to blíží...
7. 7. 2018

Prázdniny jsou tady

Užijte si je! Děkuji za pěknou spolupráci po celý školní rok. 

Prázdniny jsou tady
19. 4. 2018

Usmíváme se

Protože je venku hezky! 

Usmíváme se
5. 4. 2018

Malujeme abstrakce

Společná práce naší třídy. Někteří žáci použili štětce, jiní prsty, zapojili jsme imaginaci a sáhli po barvách a technikách, které nás zrovna zaujaly. 

Malujeme abstrakce
19. 3. 2018

Jaro, kde jsi?

Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. No jo, ale nás už to fakt vůbec nebaví... Za jarní obrázek děkujeme šikovným předškolákům.

Jaro, kde jsi?
12. 2. 2018

Inspirace z výtvarné dílny

Dneska nám to ve výtvarce zase hezky šlo... 

Inspirace z výtvarné dílny
30. 1. 2018

Pololetní vysvědčení

Známky jsme uzavřeli, zítra je uvidíte na svých vysvědčeních. Většinou asi tušíte, co na nich najdete... A není důvod k obavám. Myslím si, že se nám to společně velmi hezky povedlo. Těším se na vás zítra. Ve čtvrtek pak ještě škola a v pátek na nás čeká prodloužený víkend

Zobrazit další příspěvky...