Založit eTřídu

Zapomenuté heslo Registrace

Novinky na eTřídě: reakce rodičů, připojení souborů, změna loginu

25. 11. 2017 Novinky

eTřídu nadále obohacujeme o nové funkcionality a postupně ji vylaďujeme i dle vašich přání, aby Vám sloužila co nejefektivněji. Novinkou je možnost připojení souborů k příspěvku na zdi. Vložte například naskenovanou stránku s příklady do matematiky jako dobrovolné procvičování na víkend. Výhodou je, že děti pracovní list nezapomenou v družině a vy ušetříte papíry třeba na skládání origami ve výtvarné výchově.

Soubory na timeline

Pohodlnější přihlašování do eTřídy zajistí rodičům změna loginu. Nastavte si libovolnou přezdívku, kterou jen tak nezapomenete, a urychlete si přístup k novým zprávám a souborům. Možnost změnit si login najdete na své eTřídě v nastavení.

Změna loginu

eTřídu jsme rozšířili také o užitečnou funkci reakce rodičů na příspěvek. Napište na zeď nové oznámení a vyžádejte si od rodičů potvrzení o přečtení, odpověď ano/ne nebo otevřenou odpověď. V krátkém čase získáte od rodičů zpětnou vazbu a jistotu, že se dozvěděli vše podstatné. Navíc jim odpadne nutnost podepisovat vzkazy, které jste dosud předávali v deníčcích a žákovských knížkách. O funkci reakce na příspěvek se dozvíte v podrobnějším návodu nebo ve videu.

Alžběta Luňáčková

« zpět


eTřída používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Více informací Rozumím