Ušetřím vám čas, ve kterém se můžete věnovat svým žákům. Sdílejte fotky a zážitky, zadávejte domácí úkoly a komunikujte s rodiči jednodušeji.
Wrrrrrr!
6. 4. 2020

I jaro už je online

Stejně jako vaše domácí úkoly, jupí! 

I jaro už je online
9. 12. 2019

Vánoce 2019

Jak dlouhé budou letos vánoční prázdniny? Skončí 3. ledna, a proto se do školy vrátíte až po víkendu 6. ledna 2020! 

Vánoce 2019
9. 1. 2019

Cukroví do školy

Zbylo vám doma vánoční cukroví a vy už máte přitom plná bříška? Vezměte je v pátek do krabičky s sebou do školy, rozdáme je dětem z dětského domova, které si na něm určitě smlsnou. Více informací dnes ve třídě. 

Cukroví do školy
26. 10. 2018

Prázdniny

Připomínám termín podzimních prázdnin: 29. a 30. října.

7. 9. 2018

Flétny v hudební výchově

Jak jsme si minulý školní rok odhlasovali, letos se v HV budeme učit hrát na zobcové flétny. Prosím rodiče, aby dětem pořídili klasickou flétnu (obchod s hudebními nástroji, e-shop...), příští týden začneme s hraním :) 

24. 8. 2018

Už se to blíží...

Máme před sebou poslední týden prázdnin - a škola je tu zase. Těšíte se? Nebo byste si volno ještě prodloužili? Nový rozvrh hodin sem vložím během pár dnů, ať se můžete začít připravovat. Těším se na vás - paní učitelka Brumlová

Už se to blíží...
7. 7. 2018

Prázdniny jsou tady

Užijte si je! Děkuji za pěknou spolupráci po celý školní rok. 

Prázdniny jsou tady
19. 4. 2018

Usmíváme se

Protože je venku hezky! 

Usmíváme se
5. 4. 2018

Malujeme abstrakce

Společná práce naší třídy. Někteří žáci použili štětce, jiní prsty, zapojili jsme imaginaci a sáhli po barvách a technikách, které nás zrovna zaujaly. 

Malujeme abstrakce
19. 3. 2018

Jaro, kde jsi?

Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. No jo, ale nás už to fakt vůbec nebaví... Za jarní obrázek děkujeme šikovným předškolákům.

Jaro, kde jsi?
12. 2. 2018

Inspirace z výtvarné dílny

Dneska nám to ve výtvarce zase hezky šlo... 

Inspirace z výtvarné dílny
30. 1. 2018

Pololetní vysvědčení

Známky jsme uzavřeli, zítra je uvidíte na svých vysvědčeních. Většinou asi tušíte, co na nich najdete... A není důvod k obavám. Myslím si, že se nám to společně velmi hezky povedlo. Těším se na vás zítra. Ve čtvrtek pak ještě škola a v pátek na nás čeká prodloužený víkend

24. 1. 2018

Sněhuláci

Když chybí sníh venku, musíme si tu správnou zimní atmosféru vytvořit alespoň ve třídě...

Sněhuláci
3. 1. 2018

2018!

Vítám vás, milé děti, po Vánocích zpátky v lavicích. Do nového roku vám přeji úspěchy ve škole i ve vašich zájmových kroužcích, pohodu doma a mnoho radosti ve všem, čemu se věnujete. Vaše paní učitelka.

2018!
12. 12. 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí...

...zpívejme přátelé. V pondělní hudebce si zopakujeme vánoční koledy, ať máte o prázdninách a svátcích co prozpěvovat. Pokud si z domu přinesete kromě svačiny i malou krabičku s cukrovím, za odměnu si na konci vyučování můžeme zamlsat.

Vánoce, Vánoce přicházejí...
15. 9. 2017

Pomůcky do výtvarné výchovy

Milí žáci, do kufříku na výtvarku si prosím pořiďte: temperové barvy, vodové barvy (anilinky), voskovky, pastely (malé balení), nůžky, lepidlo (nejlépe tuhé), lepicí pásku, dva ploché a dva kulaté štětce různé velikosti, paletu na barvy, hadřík, kelímek, provázek. Taky si doneste barevné papíry. Od příštího týdne spolu zase začneme tvořit krásné věci.

Pomůcky do výtvarné výchovy
26. 8. 2017

Hurá hurá, škola volá!

Před námi je poslední týden prázdnin, uteklo to jako voda. Tak si ještě těch posledních pár srpnových dnů užijte. Z nového školního roku nemějte obavy, kromě učení to bude i zábava. Tak na viděnou 4. září v 8.00

Hurá hurá, škola volá!
2. 8. 2017

Prázdninový pozdrav

Moje milá třído, jak se všichni máte? Cestujete/koupete se/hrajete hry/pobíháte po lese a sbíráte borůvky? Posílám vám sluníčko, pokud by náhodou přišly deštivé dny, a už se na vás moc těším v novém školním roce. Nezapomeňte fotit, ať si pak ve škole můžeme ukázat, co jsme zažili. 

Za obrázek děkuji Šárce Šlejmarové, který vytvořila se svými malými pacienty ze Sanatorií Klimkovice.

Prázdninový pozdrav
1. 7. 2017

Prázdniny!

Milé děti, byl to skvělý školní rok plný zážitků. Jsem ráda, že jsem mohla rozdat na vysvědčení tak hezké známky. Užívejte si teplého počasí na výletech s rodinou a půjčte si z knihovny na prázdniny nějakou zábavnou knížku. Těším se na vás zase v září! Vaše paní učitelka Brumlová. 

1. 6. 2017

Den dětí venku

Ten nejlepší Den dětí vám přeje vaše paní učitelka! Určitě si ho spolu moc užijeme. Nezapomeňte, že je na dnešek připravený na školním hřišti a v tělocvičnách dětský program. Těšte se na různé skupinové hry, divadlo a trochu pohybu. Vezměte si na sebe něco pohodlného a svačinu dnes nechte doma, občerstvení je zajištěno (samé dobroty). 

Den dětí venku
17. 5. 2017

Jaro v plném proudu

Na jaro jsme si museli počkat, ale vyplatilo se to. A teď si ho užíváme plnými doušky. Třeba dnes jsme vyučování strávili v altánku na školním dvoře a ve výtvarné výchově jsme nakreslili i pár obrázků. Jak vidíte, v naší třídě se máme moc rádi! 

Jaro v plném proudu
15. 4. 2017

Hezké Velikonoce!

Milí žáci, užijte si velikonoční prázdniny! Vyzkoušejte si třeba zdobení velikonočních vajec, jak jsme se to učili ve výtvarné výchově, upečte se svými blízkými beránka nebo vytvořte ve dnech volna svou vlastní jarní dekoraci a přivítejte hezké jarní počasí. Těším se na vás v úterý 18. dubna. Vaše paní učitelka.

10. 2. 2017

Zimní procházka do parku

Po prvním pololetí a vysvědčení plném krásných známek je třeba se odměnit. Příští týden v pondělí půjdeme na procházku a v městském parku připravíme krmítka pro ptáčky. Maminka ať vám do aktovky nachystá nějaká semínka, třeba slunečnicová. Rukavice a teplé, nejlépe nepromokavé boty s sebou! Možná postavíme i sněhuláka.

28. 12. 2016

Veselé Vánoce!

Milá třído, přeji vám i vašim rodičům krásné prožití vánočních svátků, mnoho dárků pod stromečkem a nový rok 2017 plný radosti a (nejen) školních úspěchů. Sejdeme se zase v úterý 3. ledna

Veselé Vánoce!
26. 11. 2016

Výtvarný kroužek

Pro všechny malé umělce naše ZŠ každý školní rok otvírá odpolední výtvarný kroužek. Letos ho navštěvuje také několik šikovných žáků z naší třídy. Rozhodla jsem se zveřejnit tyto zdařilé obrázky, které děti společnými silami vyrobily. Určitě vás potěší!

Výtvarný kroužek
2. 11. 2016

Hrabání listí

Dobrý den, zdravím vás v novém měsíci! Ve čtvrtek 3. listopadu půjdeme v hodině prvouky na školní dvůr a zahradu a budeme hrabat listí. Děti si vyzkoušejí práci venku a budou na čerstvém vzduchu, dokud je ještě hezké počasí. Přibalte jim prosím do aktovky tepláky a sportovnější obuv. 

30. 10. 2016

Halloween

Milí rodiče, chci vám připomenout, že zítřejší vyučování se ruší. Učebnice ať děti nechají doma, místo nich ať si přinesou masky a převleky, na kterých jsme se domluvili. Uspořádáme halloweenskou soutěž a děti si ve dvojicích vyřežou dýni

6. 10. 2016

Ukázky z výtvarné výchovy

Ve třídě si nepřipouštíme, že je podzim v plném proudu. A proto se nebojíme tvořit sluníčka, kytky a ptáčky. Věříme, že na vyrábění zvířátek z kaštanů a lepení podzimních listů bude ještě čas. 

Ukázky z výtvarné výchovy
2. 10. 2016

TV na školním dvoře

Nezapomeňte, že zítřejší tělocvik se bude konat venku! Zaběháme si na školním dvoře. S sebou si vezměte teplejší mikinu nebo tričko s dlouhým rukávem a dlouhé tepláky.

2. 10. 2016

Poznávačka na známky

Připomínám, že ve čtvrtek 13. října si v prvouce napíšeme poznávačku na pěvce a o týden později se naučíme rozeznávat sovy. Už víte, jaký je rozdíl mezi sýkorkou koňadrou a sýkorkou modřinkou?

Poznávačka na známky

eTřída používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Více informací Rozumím