class.ui.notLogged class.ui.notLogged2.

Podívejte se, jak dnes bylo vaše medvídě úspěšné. Nahlédněte do fotoalba a zkontrolujte příspěvky.
Wrrrrrr!
6. 6. 2018

Soutěž "Mladí designéři"

Již pošesté pořádá Škoda auto soutěž pro žáky 1.stupně o namalování nebo vymodelování chytrého auta budoucnosti. Shlédněte a podpořte výtvory našich dětí na těchto internetových stránkách:

https://www.mladidesigneri.skoda-auto.cz/galerie-praci

Stojí to za to!

23. 4. 2018

Den Země

Ve středu 25.4. třídy 5.A a 5.B v rámci akce Den Země absolvují výpravu do Srbska. Sraz v Litni na nádraží v 7.25h, odtud pojedeme vlakem v 7.31h-7.39 do Zadní Třebaně a ze Zadní Třebaně do Srbska (7.43h-7.51h). Dále budeme pokračovat pěšky: Srbsko-Koda-Kodská jeskyně-Tetín. Návrat je plánován autobusem z Tetína do Litně (11.52h-12.09h). S sebou: svačinu (ve škole je odhlášena), pití, vhodnou obuv, pláštěnku, drobné kapesné, kartičku pojištěnce a průkaz s fotografií pro uplatnění slevy na jízdném. Na oběd se již vrátíme do školy.

Den Země
17. 4. 2018

Upozornění

Ve dnech 18.4. a 25.4. je přerušena dodávka pitné vody. Změna jídelníčku vyhrazena. Děkuji

15. 4. 2018

Třídní schůzky

Vážení a milí rodiče,

v úterý se konají třídní schůzky od 17h. Nabízím Vám možnost osobní konzultace již od 15h, kdy budu přítomna v naší třídě 5.A. Těším se naviděnou.

Zdraví Lenka Mlsová

1. 3. 2018

Společný projekt 5. ročníku pro výzdobu na školní ples

V hodině pracovních činností se obě páté třídy dohodly na společném projektu pro výzdobu na školní ples. Děti tvořily barevné papírové květiny na plesové šaty. Výsledek si můžete prohlédnout.

Společný projekt 5. ročníku pro výzdobu na školní ples
1. 3. 2018

Navštívili jsme ČT Kavčí hory

V pátek 16. února se páťáci a někteří žáci ze 4. A třídy vypravili autobusem na exkurzi do ČT Kavčí hory. Paní průvodkyně nás v úvodu prohlídky u zmenšeného modelu seznámila se všemi budovami na Kavčích horách. Poté nás pozvala do kina. Byl pro nás připraven krátký film o České televizi, ve kterém jsme si mohli prohlédnou i ta pracoviště, která není možné běžně navštívit. Pak už nás čekala skutečná prohlídka studií, mohli jsme na vlastní oči vidět, jak probíhá natáčení ve Studiu Kamarád. Na závěr jsme si vyzkoušeli pohádkové kostýmy, paruky, někteří si užili role kameramana, nechyběl ani nákup upomínkových předmětů v malém obchůdku, či svačina.

Navštívili jsme ČT Kavčí hory
15. 2. 2018

Pracovní činnosti

V hodině PČ jsme si připomněli zimní olympijské hry, které právě v těchto dnech probíhají v Jižní Koreji. Stavěli jsme olympijské městečko pro sportovce. Děti to moc bavilo a kromě originálních staveb vytvořili také "vlajku" našeho státu, či malé sportovce. Jako materiál jsme použili hrách a párátka.

Pracovní činnosti
13. 2. 2018

Exkurze 16.2. - Informace

V pátek 16.února je naplánovaná exkurze v ČT Kavčí hory. Odjíždíme v 7.40h autobusem od školy. Návrat je plánován mezi 13.00h-13.30h ke škole. S sebou kartičku pojištěnce, svačinu, pití, drobné kapesné. Svačina a oběd jsou všem žákům odhlášeny. Exkurze je hrazena z třídního fondu. Pedagogický doprovod zajišťuje Mgr.L.Mlsová a Mgr. H. Řezáčová

9. 2. 2018

VV

Těšíme se na zimu. Brusle jsou již připraveny, stačí si jen vybrat.

VV
8. 2. 2018

Výtvarná výchova

Zde bych Vám ráda ukázala, co jsme s dětmi vytvořili za měsíc prosinec/leden ve výtvarné výchově. Zkoušíme různé výtvarné techniky, bavíme se o našich nápadech, zapojujeme svoji kreativitu. V poslední lednové hodině jsme si zkontrolovali kufříky a děti si napsaly co vše si mají dokoupit a doplnit na druhé pololetí. Děkuji rodičům za spolupráci.

Výtvarná výchova

Zobrazit další příspěvky...