Ušetřím vám čas, ve kterém se můžete věnovat svým žákům. Sdílejte fotky a zážitky, zadávejte domácí úkoly a komunikujte s rodiči jednodušeji.
Wrrrrrr!
6. 4. 2020

I jaro už je online

Stejně jako vaše domácí úkoly, jupí! 

I jaro už je online
9. 12. 2019

Vánoce 2019

Jak dlouhé budou letos vánoční prázdniny? Skončí 3. ledna, a proto se do školy vrátíte až po víkendu 6. ledna 2020! 

Vánoce 2019
9. 1. 2019

Cukroví do školy

Zbylo vám doma vánoční cukroví a vy už máte přitom plná bříška? Vezměte je v pátek do krabičky s sebou do školy, rozdáme je dětem z dětského domova, které si na něm určitě smlsnou. Více informací dnes ve třídě. 

Cukroví do školy
26. 10. 2018

Prázdniny

Připomínám termín podzimních prázdnin: 29. a 30. října.

7. 9. 2018

Flétny v hudební výchově

Jak jsme si minulý školní rok odhlasovali, letos se v HV budeme učit hrát na zobcové flétny. Prosím rodiče, aby dětem pořídili klasickou flétnu (obchod s hudebními nástroji, e-shop...), příští týden začneme s hraním :) 

24. 8. 2018

Už se to blíží...

Máme před sebou poslední týden prázdnin - a škola je tu zase. Těšíte se? Nebo byste si volno ještě prodloužili? Nový rozvrh hodin sem vložím během pár dnů, ať se můžete začít připravovat. Těším se na vás - paní učitelka Brumlová

Už se to blíží...
7. 7. 2018

Prázdniny jsou tady

Užijte si je! Děkuji za pěknou spolupráci po celý školní rok. 

Prázdniny jsou tady
19. 4. 2018

Usmíváme se

Protože je venku hezky! 

Usmíváme se
5. 4. 2018

Malujeme abstrakce

Společná práce naší třídy. Někteří žáci použili štětce, jiní prsty, zapojili jsme imaginaci a sáhli po barvách a technikách, které nás zrovna zaujaly. 

Malujeme abstrakce
19. 3. 2018

Jaro, kde jsi?

Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. No jo, ale nás už to fakt vůbec nebaví... Za jarní obrázek děkujeme šikovným předškolákům.

Jaro, kde jsi?
12. 2. 2018

Inspirace z výtvarné dílny

Dneska nám to ve výtvarce zase hezky šlo... 

Inspirace z výtvarné dílny
30. 1. 2018

Pololetní vysvědčení

Známky jsme uzavřeli, zítra je uvidíte na svých vysvědčeních. Většinou asi tušíte, co na nich najdete... A není důvod k obavám. Myslím si, že se nám to společně velmi hezky povedlo. Těším se na vás zítra. Ve čtvrtek pak ještě škola a v pátek na nás čeká prodloužený víkend

24. 1. 2018

Sněhuláci

Když chybí sníh venku, musíme si tu správnou zimní atmosféru vytvořit alespoň ve třídě...

Sněhuláci
3. 1. 2018

2018!

Vítám vás, milé děti, po Vánocích zpátky v lavicích. Do nového roku vám přeji úspěchy ve škole i ve vašich zájmových kroužcích, pohodu doma a mnoho radosti ve všem, čemu se věnujete. Vaše paní učitelka.

2018!
12. 12. 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí...

...zpívejme přátelé. V pondělní hudebce si zopakujeme vánoční koledy, ať máte o prázdninách a svátcích co prozpěvovat. Pokud si z domu přinesete kromě svačiny i malou krabičku s cukrovím, za odměnu si na konci vyučování můžeme zamlsat.

Vánoce, Vánoce přicházejí...
15. 9. 2017

Pomůcky do výtvarné výchovy

Milí žáci, do kufříku na výtvarku si prosím pořiďte: temperové barvy, vodové barvy (anilinky), voskovky, pastely (malé balení), nůžky, lepidlo (nejlépe tuhé), lepicí pásku, dva ploché a dva kulaté štětce různé velikosti, paletu na barvy, hadřík, kelímek, provázek. Taky si doneste barevné papíry. Od příštího týdne spolu zase začneme tvořit krásné věci.

Pomůcky do výtvarné výchovy
26. 8. 2017

Hurá hurá, škola volá!

Před námi je poslední týden prázdnin, uteklo to jako voda. Tak si ještě těch posledních pár srpnových dnů užijte. Z nového školního roku nemějte obavy, kromě učení to bude i zábava. Tak na viděnou 4. září v 8.00

Hurá hurá, škola volá!
2. 8. 2017

Prázdninový pozdrav

Moje milá třído, jak se všichni máte? Cestujete/koupete se/hrajete hry/pobíháte po lese a sbíráte borůvky? Posílám vám sluníčko, pokud by náhodou přišly deštivé dny, a už se na vás moc těším v novém školním roce. Nezapomeňte fotit, ať si pak ve škole můžeme ukázat, co jsme zažili. 

Za obrázek děkuji Šárce Šlejmarové, který vytvořila se svými malými pacienty ze Sanatorií Klimkovice.

Prázdninový pozdrav
1. 7. 2017

Prázdniny!

Milé děti, byl to skvělý školní rok plný zážitků. Jsem ráda, že jsem mohla rozdat na vysvědčení tak hezké známky. Užívejte si teplého počasí na výletech s rodinou a půjčte si z knihovny na prázdniny nějakou zábavnou knížku. Těším se na vás zase v září! Vaše paní učitelka Brumlová. 

1. 6. 2017

Den dětí venku

Ten nejlepší Den dětí vám přeje vaše paní učitelka! Určitě si ho spolu moc užijeme. Nezapomeňte, že je na dnešek připravený na školním hřišti a v tělocvičnách dětský program. Těšte se na různé skupinové hry, divadlo a trochu pohybu. Vezměte si na sebe něco pohodlného a svačinu dnes nechte doma, občerstvení je zajištěno (samé dobroty). 

Den dětí venku

Zobrazit další příspěvky...


eTřída používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Více informací Rozumím